Україна закриває кордони для іноземців

Photo by Mihis Alex from Pexels
Це рішення РНБО. Українських громадян продовжать впускати та випускати.

У п'ятницю, 13 березня, відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України. Його попередні результати під час брифінгу озвучив секретар РНБО Олексій Данілов. 

"Через 48 годин ми закриваємо кордон для іноземних громадян на наступні 2 тижні. Через два тижні, зважаючи на ситуацію, РНБО буде приймати наступне рішення", - заявив Данілов.

Кордони для громадян України залишаться відкритими, однак влада просить, за можливості, українців все-таки утриматися від закордонних поїздок, зокрема – туристичних.

Також пан Данілов додав, що всі громадяни України, які нині перебувають за кордоном, будуть мати змогу повернутися додому.

Також за тиждень всі пункти пропуску на кордоні забезпечать експрес-тестами на COVID-19.

"На даний час ситуація з коронавірусом у нас доволі спокійна. Є три підтверджених випадки. Всі решта тестів, які були зроблені, не підтвердили хворобу. Тож прохання до ЗМІ – не роздмухувати ситуацію. Паніка нам не потрібна. На сьогоднішній день нічого страшного щодо коронавірусу у нас не відбувається. Всіх рекомендацій ВООЗ ми дотримуємося", - закінчив секретар РНБО.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту