Україна здобула перші нагороди на Дефлімпійських іграх. І відразу у нас - золото (фото, відео)

Також наші паралімпійці вибороли бронзову та срібну медалі.

12 грудня в трьох італійських містах Мадезимо, К'явенна та Санта-Катерина-Вальфурва розпочались Дефлімпійські ігри 2019 (спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують).

13 грудня був перший день змагань. Українська збірна стартувала блискуче. В підсумку дня, у нас 3 медалі - золота, срібна та бронзова.

Повний комплект нагород для України на Іграх вибороли:

• Золота медаль🥇 - Дмитро Мажаєв (лижні перегони вільним стилем на 10 кілометрів);
  • Срібна медаль🥈 - Тетяна Бакланова (шаховий бліц);
  • Бронзова медаль🥉 - Єлизавета Нопрієнко (лижні перегони вільним стилем на 5 кілометрів).

Керівник прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України Наталія Гарач в ексклюзивному коментарі для "Йод" сказала, що перші перемоги на Іграх святкували налаштуванням на наступний день змагань. Ввечері, під час урочистої церемонії нагородження спортсменів, привіталі переможців та побажали нових перемог.

"Цей успіх надихає всю команду. Усі наші спортсмени націлені перемагати в ім'я України. Перша нагорода стала справжнім сюрпризом для конкурентів, адже ми вже багато років були на долі секунди від золота і, нарешті, його вибороли. У нашої збірної були сльози щастя на очах", - каже Наталія.

Ось, до речі, відео - як наші спортсмени-лижники виборювали свої місця на п'єдесталі та їх перші емоції.😊

Додає, до речі, що наразі наша команда - друга у турнірній таблиці Дефлімпійських ігор 2019. Лідирує, поки що, збірна Росії. Уявіть, ми - другі серед 30-ти країн-учасниць.😃

Додамо, що Дефлімпіада в Італії триватиме до 21 грудня.