Українці пропонують безкоштовну психологічну допомогу білорусам

На спеціальній платформі можна отримати консультацію у психотерапевтів.

В Україні існує безкоштовна онлайн-платформа для психологічної підтримки людей - “Розкажи мені”.

Тепер вона доступна білорусам. В організації для надання допомоги працюють майже сто спеціалістів-волонтерів когнітивно-поведінкової терапії. 

“Спершу ми вирішили створити мультифункціональну платформу “Розкажи мені”, щоб попередити серед українців кризу психічного здоров'я, пов'язану з епідемією COVID-19. Вона допомагає дистанційно надати якісну психологічну консультацію тим, хто її потребує. Сьогодні ми відкриваємо доступ до подачі заявок і громадянам Білорусі, аби надати підтримку та допомогу”, – розповів Віктор Березенко, засновник Інституту когнітивного моделювання, який створив платформу. 

Для отримання безкоштовної консультації треба залишити заявку на сайті ?. Після цього з користувачем вийде на зв'язок один зі спеціалістів платформи. Співробітники володіють російською мовою.

Матерiали по темi
Світлана Тихановська оголосила, що хоче стати "національним лідером"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту