Українець отримав відзнаку найкращого випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії (фото)

Фото: British Embassy Kyiv
Артем Бараненко став першим українцем в історії, який удостоївся цієї високої відзнаки.

Українець Артем Бараненко отримав особливу відзнаку – Шаблю найкращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті в цьому році.

Як повідомляє посольство Великої Британії в Україні, щороку відзнака присуджується курсанту, який продемонстрував найвищі результати у навчанні та під час іспитів. Цього року в Академії навчалось 33 офіцера, які представляли збройні сили 22-х різних країн – від Афганістану, Албанії, Азербайджану до України та США.

Фото: British Embassy Kyiv

Артем – кадет Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та один із 15 українців, які навчались у Сандгерсті (Королівська академія приймає слухачів з України з 1997 року). Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки.

На цьогорічній випускній церемонії були також присутні батьки Артема, які розділили з ним цей хвилюючий момент і не приховували радості та гордості за сина.

Нагороду українцю вручав генерал-майор Пол Ненсон, командувач Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті та кавалер Ордену Британської Імперії.

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту