Українська бандуристка-експериментаторка KRUTЬ презентувала містичний кліп

Учасниця проектів "Голос країни" та "Х-фактор" стала відома завдяки незвичному поєднанню старовинного музичного інструмента і електронного звучання

У жовтні Марина Круть презентувала міні-альбом Albino, а напередодні київського концерту показала  відео на найліричнішу пісню альбому "Скажи мені".

Відео є ожилою обкладинкою альбому, де ми бачимо співачку в образі янгола-альбіноса, що уособлює в собі людську душу,  шукає свій шлях та, знайшовши його, здіймається вище неба.

"Хтось називає його Ісусом, хтось – Буддою, Аллахом, космосом чи інше. Та проте від назви суть не змінюється. Я не релігійна людина, та я вірю в Бога. Коли я писала цю пісню, в мене був переломний момент у житті. Мені було дуже не просто. Але я відчувала постійну невидиму підтримку та близько відчувала те, що люди називають Богом", – говорить Марина.

Матерiали по темi
Історія KRUТЬ: як стати зіркою, якщо ти - бандуристка (інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору Євробачення)

У кліпі є багато похмурих осінніх краєвидів столиці, які контрастують з ангельским образом Марини у білому вбранні. Частину кадрів відео знімали з дрону, що створює ефект таємничості і польоту.

Наприкінці звучить хор. За словами артистки, це невипадково, адже ця пісня про кожного.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту