Українська бандуристка-експериментаторка KRUTЬ презентувала містичний кліп

Учасниця проектів "Голос країни" та "Х-фактор" стала відома завдяки незвичному поєднанню старовинного музичного інструмента і електронного звучання

У жовтні Марина Круть презентувала міні-альбом Albino, а напередодні київського концерту показала  відео на найліричнішу пісню альбому "Скажи мені".

Відео є ожилою обкладинкою альбому, де ми бачимо співачку в образі янгола-альбіноса, що уособлює в собі людську душу,  шукає свій шлях та, знайшовши його, здіймається вище неба.

"Хтось називає його Ісусом, хтось – Буддою, Аллахом, космосом чи інше. Та проте від назви суть не змінюється. Я не релігійна людина, та я вірю в Бога. Коли я писала цю пісню, в мене був переломний момент у житті. Мені було дуже не просто. Але я відчувала постійну невидиму підтримку та близько відчувала те, що люди називають Богом", – говорить Марина.

Матерiали по темi
Історія KRUТЬ: як стати зіркою, якщо ти - бандуристка (інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору Євробачення)

У кліпі є багато похмурих осінніх краєвидів столиці, які контрастують з ангельским образом Марини у білому вбранні. Частину кадрів відео знімали з дрону, що створює ефект таємничості і польоту.

Наприкінці звучить хор. За словами артистки, це невипадково, адже ця пісня про кожного.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту