Українська художниця змусила журі "Britain's Got Talent" аплодувати стоячи (ВІДЕО)

Пісочний аніматор Ксенія Симонова виступила в фіналі телевізійного шоу і потрапила до топ-3.

Переможниця шоу "Україна має талант" 2009 року минулої зими зайняла 3 місце на аналогічному (початковому) проекті "America's Got Talent". Причому, це було особливе шоу, в якому брали участь тільки чемпіони.

А 5 жовтня телефраншиза завершилася й у Великій Британії, "Britain's Got Talent: Champions". Симонова теж виступила там, і знову з великим успіхом: і в США, і Британії художниця отримувала Golden Buzzer. Це коли хтось з членів журі має право один раз за сезон натиснути на "Золоту кнопку" - і тоді артист отримує путівку до фіналу автоматично. Симонова - єдиний в світі талант, хто удостоївся Golden Buzzer на обох шоу, і на американському, і на британському.

Ось як це було спочатку в США:

А так було в Британії:

Під час самого фіналу Ксенія Симонова змусила журі аплодувати стоячи після виступу, який художниця присвятила пам'яті принцеси Діани.

Фінальне шоу Ксенії Симонової в Британії:

Що стосується підсумків шоу, на "Britain's Got Talent: Champions" Симонова також, як і в США, зайняла 3-е місце.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту