Українська інсталяція про дітей поїде на Burning Man-2019 (фото)

Це друга робота з України, яка з'явиться на фестивалі.

Ще один арт-об'єкт від українців з'явиться у пустелі штату Невада на фестивалі Burning Man, який цього року пройде з 25 серпня по 2 вересня.

Інсталяцію "Сад теплих дітей" розробили студії "Африка" й LINE M, передає БЖ.

Це декілька металевих "дерев", всередину яких помістили глиняні фігурки дітей. Вночі скульптури будуть горіти живим вогнем завдяки спиртовим пальникам, встановленим всередину конструкції.

На фестивалі встановлять 15 подібних "дерев". У проєкті взяли участь понад 180 осіб, їх автори - скульптори Вікторія Барліна-Матат, В'ячеслав Гуденок і Тетяна Максимчук.

Сенс проєкту в тому, щоб нагадати людям про... дітей. За словами творців, у світі дорослих все менше уваги приділяють сім'ї. Крім того, діти повинні нагадувати про те, що більшість дорослих проблем можна вирішити їх методами - добротою і чесністю.

Нагадаємо, що також на Burning Man буде представлена триметрова робота команди з Дніпра Cocoonap.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту