Фото: Facebook / Mavka

Українська "Мавка" їде у тур: декілька європейських країн купили права на показ вітчизняного мультику

Анімоване кіно про міфічну істоту покажуть у Німеччині, Австрії, Швейцарії та ще трьох європейських країнах.

Український мультфільм "Мавка: Лісова пісня" купили для показу одразу шість європейських країн.

Як повідомили на сторінці мульту у Фейсбуці, права на стрічку придбав німецько-австрійський дистрибутор Koch Films, завдяки якому "Мавка заговорить німецькою". 

Незабаром мультфільм з'явиться на екранах Німеччини та німецькомовних країн Європи: Австрії, Альто Адідже в Італії, німецькомовному Люксембурзі, Ліхтенштейні та Швейцарії.

"Ми дуже радіємо і разом з вами чекаємо на прем'єру нашої неймовірної історії ✨", - зазначають творці української історії.

Зазначимо, що мультфільм створили за мотивами відомої драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня", доповнивши образ головної героїні рисами відповідного міфічного персонажа.

Мультфільмом творці проекту хотіли привернути увагу людей до екологічних проблем - зникнення представників української флори та фауни, а також вирубки українських лісів.

Стрічка неодноразово перемагала на різноманітних європейських конкурсах, зокрема у проекті "Дім для Рисі", ініційованим Глобальним договором ООН в Україні.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту