Українська паралімпійська збірна стала першою на чемпіонаті світу в Лондоні (фото, відео)

Фото: Facebook - Національний комітет спорту інвалідів України Friends
У нас 40 медалей: 14 золотих, 16 срібних і 10 бронзових.?

Наші - тільки вперед! Українська паралімпійська збірна виборола потужну перемогу на чемпіонаті світу з плавання, який зараз проходить у Лондоні. Серед 60 країн-учасниць Україна - перша у турнірній таблиці (за підсумком п'яти змагальних днів). У нас аж 40 медалей: 14 золотих?, 16 срібних? і 10 бронзових?, пишуть на офіційному сайті Національного комітету спорту інвалідів України.

В п'ятий день змагань було 8 нагород - це справжній подарунок Україні в День фізичної культури і спорту, який цього року припав саме на 14 вересня (зазвичай його відзначають у другу суботу вересня). 

Золоті медалі?

Крипак Максим - переміг "батерфляєм" на дистанції 100 метрів. Це вже четверте золото українця, який виступає у класі S10  - спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату.

Денисенко Ярослав - переміг на дистанції 100 метрів вільним стилем. Має порушення зору класу S12.

Мерешко Єлизавета - стала першою на дистанції 50 метрів вільним стилем з рекодом цих змагань. В неї теж порушення зору класу S12.

 

Срібні медалі?

Верекса Максим - став другим на дистанції 100 метрів вільним стилем. Має порушення зору класу S12.

Вікторія Савцова - стала другою на дистанції 50 метрів вільним стилем. Її клас - S6 (спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату).

Піддубна Марина - друге місце на дистанції 100 метрів вільним стилем (клас S11 - спортсмени з порушенням зору).

Бронзові медалі?

Трусов Андрій - став третім на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас SM7 - спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату).

Гаращенко Кирило - третє місце на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас SM13  - спортсмени з порушенням зору).

Фото: Facebook - Національний комітет спорту інвалідів України Friends

У турнірній таблиці Україна - перша (40 медалей), друге місце в Італії (36 медалей), третя - Великобританія (33 медалі), четверте місце посіла Російська Федерація (41 медаль, але більшість з них - бронзові), п'яті - США (25 медалей).

Фото: скрін new.paralympic.org.ua

Сьогодні, 15 вересня, - шостий день змагань. Він - завершальний. Сподіваємось, що українські плавці та плавчині покажуть не гірший результут. Тримаємо кулачки за Наших.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту