Фото: АТ "Вінницягаз"/Facebook

Українські газовики склалися в "тетріс". Це завдання нового челенджу, через який сходить з розуму весь світ

Його суть - сфотографуватися з робочими атрибутами так, щоб це нагадувало малюнок з гри "Тетріс".

Тільки закінчилася істерія з #BottleCapChallenge - так нова інтернет-напасть.

У світі все більшої популярності набирає нове масове завдання для працівників нелегких професій. Його сенс - скластися разом з робочим інструментарієм у прямокутні фігури й зробити фото цієї "картини". У мережі ці фотки можна знайти за хештегом #TetrisChallenge.

Законодавцями нового виклику стали швейцарські поліцейські, які розклали своє обладнання навколо службової машини. Потім вони лягли поруч з ним і зробили фото з дрона. Їхню ідею підхопили багато працівників екстрених служб по всьому світу.

"Тетрісчелендж" дістався й України. Як повідомляє Vежа, вінницькі газовики теж зробили фото з інвентарем і виклали його в Фейсбуці.

"Передаємо естафету нашим колегам!", - значиться в дописі.

З огляду на те, що у всесвітньому челенджі беруть участь медики, пожежники, льотчики й військові, боїмося, що фотки з робочим інвентарем скоро захоплять практично всі фейсбук-сторінки українців 🤣.

Бо якщо не сам зробиш - то точно репостнеш👈🏻.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту