Українські креативщики створили постер, присвячений поверненню бранців Кремля додому (фото)

Фото: Facebook TABASCO
Основна концепція – птахи, які вирвались з клітки.

На своїй сторінці у Facebook креативне агенство TABASCO оприлюднило свою нову роботу – постер, присвячений звільненим 7 вересня українцям. Автор зображення – арт-директор компанії Артем Гусєв. Як пише MMR, творець постеру прокоментував роботу так: "В основі концепції лежить метафора тільняшки як символу моряків, і птахів, які вирвалися з клітки".

Креативний директор агенства Олександра Смирнова сказала, що головна функція держави – захищати своїх громадян, тому повернення 35 українців додому – важлива подія і привід створити щось для них. А асоціативний директор TABASCO Олег Завгородний додав, що не розуміє тих, хто "плюється з приводу обміну полоненими". 

"Немає нічого ціннішого, ніж людська свобода. Навіть життя не має такої цінності, оскільки життя людини без волі не має ніякого сенсу. Свобода вище будь-якої політики, будь-яких переконань. Я шалено радий, що хлопці повернулися додому, на свободу. Слава Україні!", - висловився Олег у себе на Facebook.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту