Uber і Bolt будуть безкоштовно підвозити медиків на роботу

Фото: Wikipedia
Ініціативу впровадили у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Як тільки карантин в Україні призупинив рух громадського транспорту містами, люди самотужки почали впроваджувати різні ініціативи, щоб допомогти медичним працівникам вчасно доїхати на роботу. Наприклад, як проєкт "Підвези медика" у Viber, який почав працювати у столиці, а потім і у інших українських містах.

Зараз допомогу медпрацівникам дістатись до лікарень готові надавати українські служби таксі. Вони будуть безкоштовно підвозити медиків на роботу. Про таке рішення заявив мер Києва Віталій Кличко. А потім і міністерства охорони здоров'я та інфраструктури.

Поки що свою допомогу запропонували дві великі служби - Bolt і Uber. 

"Зараз міська влада працює над механізмами втілення цієї ініціативи разом з головними лікарями медичних закладів", - сказав Кличко під час брифінгу. 

Попередньо Міністерство охорони здоров'я домовилось з компанією Uber про 10 тисяч безкоштовних поїздок, а Bolt співпрацює з Міністерством інфраструктури. Безкоштовними поїздками до київського медцентру Охмадит також зможуть скористатися донори крові.

Скористатися безкоштовною послугою зможуть лікарі в усіх містах, де працюють служби Uber і Bolt: у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту