Українським вчителям рекомендують проводити уроки в школі в захисних щитках

Фото: Unsplash
Маски можна не надягати, але обличчя все одно треба закрити.

Вчителям дозволять викладати на уроці без маски на обличчі, натомість головний санітарний лікар Віктор Ляшко пропонує педагогам одягати прозорий захисний щиток у школах, которі знаходяться у помаранчевих зонах, пише osvitoria.media.

Щиток дозволить передавати емоції вчителя і при цьому захистить його від небезпеки зараження. У зелених зонах маски  та захисні екрани під час уроків не передбачені, але на територію школи заходити потрібно й учням, і вчителям у засобах захисту.

Додатково буде вирішуватися питання про те, чи необхідно вчителям та дітям тестуватися на COVID-19. Наступного тижня планують глобальну конференцію Всесвітньої організації охорони здоров’я і ЮНІСЕФ, де будуть розглядати питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії. В тому числы, чи потрібно тестувати учасників навчального процесу.

Наразі в Україні в обов’язковому порядку вчителів не тестують, натомість температурний скринінг рекомендують проводити тільки педагогам і не допускати до викладання, якщо температура буде вищою 37,2.

В Україні з 1 вересня діти підуть до школи у всіх зонах, крім червоних.

Матерiали по темi
Як будемо вчитися після пандемії: 5 нових принципів освіти
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту