Український мультіфільм "Гуллівер повертається" презентували на Berlinale

Фото: "Квартал 95"
У всеукраїнський прокат новий проєкт від студії "Квартал 95" вийде вже наприкінці року.

Днями творці повнометражного мультфільму від студії "Квартал 95" і Gulliver Films повернулися з Берліна, де представили проєкт "Гуллівер повертається". Презентація відбулася на одному з найбільш відомих кінофестивалів в світі - Berlinale, що цього року святкує 70-річний ювілей.

Український "Гуллівер" отримав численні позитивні відгуки на Кіноринку Берлінського фестивалю. Своїми враженнями поділився і свідок подій - продюсер мультфільму Олег Ходачук:

"Чесно кажучи, я навіть не очікував, що буде такий шалений фідбек, який ми отримали від глядачів, - каже Ходачук. - Я, як продюсер мультфільму, провів зустрічі з потенційними дистриб'юторами нашого проєкту. В один з вечорів фестивалю була організована спеціальна коктейль-паті на честь нашого мультфільму. Зал був повністю забитий представниками світового кінематографа, і та реакція, яку ми отримали з цього спілкування, дає нам надію, що мультфільм буде дуже успішним у прокаті не тільки в Україні, але і у всьому світі".

"Гуллівер повертається" (в міжнародному прокаті Gulliver Returns) - перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія "Квартал 95". Його кінотеатральний показ запланований у всьому світі.

Над проєктом працюють найкращі аніматори України, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії "Квартал 95". До того ж, "Гуллівер повертається" - перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney.

Прем'єра сімейного мультфільму, в якому події будуть відбуватися вже після повернення Гуллівера в країну Ліліпутію, запланована на кінець цього року.

Фото: "Квартал 95"
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту