Український пенсіонер створив електромобіль з піаніно і моторолера

Фото: Фейсбук/Alexandr Barsukov
Керма у диво-машини немає - управляється за допомогою джойстика.

У Миколаївській області можна зустріти незвичайний транспортний засіб - електромобіль, який зібраний зі старого піаніно і моторолера. Його зібрав колишній учитель фізики.

Історію 73-річного пенсіонера розповів у "Фейсбуці" користувач Alexandr Barsukov.

Фото: Alexandr Barsukov.

 

"Проїжджав я недавно через Баштанку, що в Миколаївській області. І випадково познайомився з цікавою людиною. На зарядці для електромобілів підійшов літній чоловік і почав ставити запитання технічного характеру:
"Яка ємність батареї вашого автомобіля, зі скількох комірок складається, яка вага комірки, де таку можна купити?" тощо. А потім каже: "Я побудував сам електромобіль для онуків. Зараз приїду покажу".

На фото і відео видно невелику двомісну автівку, яку Богдан Липчук зібрав власноруч. Кузов - з фанери старого піаніно. Колеса - від радянського моторолера. Два двигуни, гелеві акумулятори. Керма немає, управляється за допомогою джойстика. 

Фото: Alexandr Barsukov.
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту