Український репер Freel випустив кліп про коронавірус. Його записували вдома

У ролику все на місці: і гречка, і маски, і два рулони туалетного паперу 😂.

Поки український шоу-біз пристосовується до ізоляційних умов і проводить онлайн-концерти, реп-виконавці встигають випускати актуальні треки та кліпи, записані вдома.

Так, Freel викотив новий реліз під промовистою назвою "Вірус". З припискою: "Кінець світу 2020". Вся річ у тім, що Фріл в минулому був учасником групи "На Відміну Від", яка у 2012 році записала трек про кінець світу. В умовах пандемії про цей сингл згадали, а Freel вирішив випустити його актуальне продовження.

"Зараз усі на нервах — комусь важко сидіти вдома і дотримуватись карантину, хтось боїться заразитись коронавірусом, у суспільстві напруга. Я вирішив зняти її за допомогою комічного кліпу", - коментує Фріл.   

Кліп записали, дотримуючись усіх "карантинних" заходів: на дистанції, з гречкою, туалетним папером, масками й самурайським мечем. Як іронізує репер, це ідеальний набір для подолання пандемії 😂.

Матерiали по темi
Пісні про коронавірус: 8 потішних композицій, що проженуть депресію
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту