Український стартап Grammarly оцінили в $1 млрд

Фото: Grammarly
Сервіс для перевірки правопису придумали кияни.

Онлайн-сервіс Grammarly, що займається корегуванням правопису англійською мовою, знову отримав 90 млн доларів інвестицій.

Про це пише TechCrunch. Крім того, в США компанію оцінили в понад 1 мільярд доларів.

Головним інвестором сайту став фонд General Catalyst, який фінансує компанію з 2017 року. Раніше Grammarly отримав 110 мільйонів інвестицій, які пішли на розвиток коректора.

Онлайн-сервіс займається виправленням граматики й правопису англійською мовою: він пропонує виправлення до тексту, розбирає стилістичні та інші типи мовних помилок. Він допомагає писати грамотні листи, повідомлення у месенджерах і навіть складати резюме.

Сайт запустили троє киян - Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер у 2009 році. Через два роки до них приєднався Бред Гувер, який став генеральним директором сервісу.

Матерiали по темi
"Краще говорити українською з помилками, ніж не говорити зовсім" - філолог виправляє типові ляпсуси
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту