"Укрзалізниця" взялася опитувати своїх пасажирів

Кажуть, будуть питати, чи задоволені люди якістю послуг.

"Укрзалізниця" проведе опитування серед пасажирів щодо їхньої задоволеності якістю послуг. Відповідно до практики ЄС, компанія, що здійснює  опитування, має бути незалежною. Її буде визначено через систему ProZorro, - повідомляє офіційний сайт компанії.

Планується, що до анкетування буде залучено понад 20 тисяч клієнтів "Укрзалізниці" по всій території України. Опитування відбуватиметься на залізничних вокзалах, у нічних та денних поїздах за єдиною анкетою та методологією, яка використовується в ЄС.

Фахівці "Укрзалізниці" зазначають, що результати опитувань допоможуть зрозуміти, що є найбільш критичним у пасажирських перевезеннях і куди, в першу чергу, потрібно спрямувати зусилля. 

"Йод" вже передбачає ці запитання. "Як вам колір колима?", "Чи достатньо волога білизна?", "Наскільки сильно за десятибальною шкалою хропіли ваші сусіди?", "Скільки заплатили за те, щоб покурити у вагоні?", "Чи бачили ви хоча б раз туалетний папір у наших туалетах?" і т.д. 😆

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту