Фото: Wikipedia

Улюблені фрагменти з фільмів Марка Захарова, якого більше з нами немає

"Йод" підібрав найкращі епізоди з культових стрічок режисера, який зняв "Звичайне диво", "Той самий Мюнхгаузен", "Формула кохання", "12 стільців".

Сьогодні, 28 вересня, помер радянський та російський режисер Марк Захаров. Йому було 85 років. Про те, що він пішов з життя, повідомили на сайті театру Ленком, де Захаров був художнім керівником.

Сталось це приблизно о 10 ранку в одній з клінік на південному заході Москви. Там режимер проходив лікування після загострення захворювання легенів. Директор театру Ленком Марк Варшавер про смерть режисера сказав: "Пішов останній з могікан".

Про час і місце похорон Марка Захарова поки не повідомляють.

Фото: lenkom.ru

 

За своє життя він зрежисував понад 40 театральних постановок, біля 25 телевистав та зняв 7 фільмів: "Стоянка поїзда - 2 хвилини" (1972), "12 стільців" (1976), "Звичайне диво" (1978), "Той самий Мюнхгаузен" (1979), "Будинок, який побудував Свіфт" (1982), "Формула кохання" (1984), "Убити дракона" (1988).

"Йод" обрав найбільш яскраві (на нашу думку) моменти з чотирьох найвідоміших його стрічок.

"12 стільців"

"Звичайне диво"

"Формула кохання"

"Той самий Мюнхгаузен"

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту