Універмаг Harrods закрився вперше за 170 років

Фото: Steven Iodice/Pixabay
Він продовжував обслуговувати клієнтів навіть під час Другої світової війни.

Найвідоміший універмаг Лондона - Harrods - закрився на невизначений термін. Причиною став карантин через пандемію коронавірусу. Нині відкриті тільки продуктові зали та аптека. Решта відділів магазину продовжують працювати лише в онлайн-режимі, пише Blueprint.

Як повідомляють представники універмагу, за свою 170-річну історію Harrods пройшов через безліч випробувань, але закриття сталося з ним вперше:

"Ми продовжували торгувати і обслуговувати наших клієнтів під час Другої світової війни і зачинялися тільки на короткий період часу після вибуху замінованого автомобіля в 80-х роках. Harrods - це символ стійкості в змінюваному і часто невизначеному світі. Наші цінності допоможуть нам як бізнесу подолати цей період".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту