Університетський професор переспівав пісню I Will Survive, щоб показати, як вижити на дистанційному навчанні

Фото: Alexey Hulsov/Pixabay
"О, мої учні ще вчитимуться, а я буду отримувати свою зарплату", - зворушливо співає на відео викладач.

Викладач Університету науки і технологій Міссурі Майкл Брунінг придумав новий текст до пісні Ґлорії Ґейнор I Will Survive, в якому вирішив розповісти, як нелегко доводиться педагогам, відправленим разом зі студентами на дистанційне навчання через коронавірус, пише mel.fm.

Як розповів Майкл, на складання нової лірики до хіта Ґейнор його надихнули реальні події та умови роботи, введені на кампусі в рамках боротьби з поширенням COVID-19.

Викладач історії та політичних наук Майкл Брунінг веде свій курс в Університеті науки і технологій Міссурі. Минулого тижня адміністрація вузу оголосила, що у зв'язку з епідемією коронавірусу навчальний процес переходить в онлайн.

Сам Брунінг зізнався, що з гаджетами і технологіями він "на ви", і йому було складно за два дні звикнути до нових засобів роботи. При цьому він уточнив, що техпідтримка всіляко йому і таким, як він, допомагала, але пережиті стрес і емоції втілилися в пісні, яку він записав на відео і виклав Мережу. Музичне послання Брунінга стає вірусним серед вчителів та викладачів по всьому світу.

"Ви дали мені два дні на те, щоб пристосуватися, перенести все в Мережу.
Невже ви думали, що я розсиплюся в прах?
Невже ви думали, що я ляжу і вмру?
О ні, тільки не я, я виживу", - співає під гітару професор.

Особливо беруть за душу ці рядки 🙂:

"О, мої учні ще вчитимуться,
А я буду отримувати свою зарплату, і виживу.
Я виживу, гей, гей"

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту