Упаковка, яка стає соусом - студентка з Лондона створила новинку для локшини швидкого приготування

Фото: hollygrounds.cargo.site

Студентка лондонського університету Ravensbourne курсу Product Designer (продуктовий дизайн) Холлі Граундс вигадала проєкт, який зовсім скоро може заполонити весь світ. Дівчина створила їстівне пакування для локшини швидкого приготування. А ще воно екологічно не шкідливе, повідомляє Dezeen

Її винахід - біоплівка без запаху, яка складається з декількох інгредієнтів, зокрема картопляного крохмалю, гліцерину, води, спецій і ароматизаторів. Усередині цієї плівки - сама локшина та інші інгредієнти, наприклад, креветки. Щойно залити це все окропом, то упаковка розчиняється і перетворюється на соус до локшини. Потрібно зачекати приблизно хвилину - і страва готова.

Щоб дотримуватись гігієнічних стандартів, локшину зберігають у паперових пакетах з восковим покриттям.

Фото: hollygrounds.cargo.site

Ідея прийшла Граундс після того, як вона зрозуміла, що пакування для локшини розкладається понад 80 років. Ще Граундс виявила, що локшина, загорнута в пластик, готується на цілу хвилину довше, ніж та, що упакована в біоплівку.

"Зручність стала невід`ємною частиною повсякденного життя, але найчастіше вона шкодить довкіллю", - сказала Граундс.

Виглядає, на наш погляд, дивно. Але зате безпечно та начебто смачно.😊

Фото: hollygrounds.cargo.site
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту