Усейн Болт заснував власний бізнес – торгує електроскутерами

Легендарний бігун хотів стати футболістом, але оскільки з цього нічого не вийшло – переключився на мопеди.

32-річний ямайський спринтер Усейн Болт оголосив про відкриття нового власного бізнесу. Уславлений спринтер, дев'ятиразовий олімпійський чемпіон, десятиразовий чемпіон світу заснував власну фірму -  Bolt Mobility. Вона буде займатися арендою електроскутерів, і не де-небудь, а у Парижі.

Болт вважає, що тамтешня мода на електроскутери буде сприяти процвітанню його нового бренду. Завдяки спеціальному мобільному додатку, люди зможуть брати скутери на спеціальних майданчиках по всьому місту, та повертати на такі ж у будь-яких зручних для них місцях. Усього на вулиці Парижа найближчим часом виїде 450 скутерів, прикрашених ім'ям Болта.

- Я багато подорожував по світу впродовж цих років і бачив затори, від яких потерпають міста. Скутери можуть допомогти, - заявив Болт.

Після закінчення легкоатлетичної кар'єри легендарний бігун намагався розпочати футбольну, але поки з того нічого не вийшло. Можливо, зі скутерами справа піде краще.

🛵🛵🛵

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту