Увага, вакансія у королеви: Єлизавета ІІ шукає садівника

Правда, британці засмучені, що монархиня поскупилася на зарплатню для нового робітника.

Її Величність Єлизавета ІІ шукає працівника із "золотими руками", точніше у цьому випадку – "зеленими", повідомляє Mirror.

Королеві потрібен новий садівник. Бути "ранньою пташкою" - одна з основних вимог до майбутнього учасника команди королівського персоналу. Головний обов`язок - підстригати газони, кущі та троянди. Ще садівник займатиметься скошуванням, повторним засіванням та посадкою газонів. За роботу королева пропонує досить скромну за британськими мірками зарплатню – 18 000 фунтів стерлінгів на рік (628 200 грн). Для Великої Британії – це, по суті, прожитковий мінімум. Якось не по-королівськи виходить. Зате жити дозволять у самому Букінгемському палаці.

"Сади й землі королеви щороку бачать тисячі гостей! Це велика честь і можливість для садівника, який хоче розвиватись", - кажуть у монаршому домі.

Тож, якщо набридло жити у "хрущовці" - не зволікай! Подавай резюме!?

Фото: The Royal Family
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту