Фото: прес-служба 1+1

На "1+1" прокоментували звільнення ведучого "Право на владу"

Сергій Іванов припиняє співпрацю з телеканалом з 31 липня.

Телеканал "1+1" заявив, що припиняє співпрацю з Сергієм Івановим, який вів політичне ток-шоу "Право на владу" разом з Наталією Мосейчук.

25 липня вийшов останній випуск з Сергієм як співведучим, після чого команда проєкту працює над його оновленням.

"Із Сергієм було легко працювати, безстрашно йти назустріч новим викликам, долати важкі моменти. Він завжди був моєю особистою підтримкою, по Сергію я звіряла свою думку про події та людей, - каже ведуча і керівник проєкту Наталія Мосейчук. - Попереду у програми новий сезон, ток-шоу зазнає певних змін. Незмінним залишиться наша робота для глядача, який повинен повірити у свою здатність змінювати країну".

Як повідомили "Йоду" в прес-службі каналу "1+1 ", ніяких конфліктів з Івановим немає, рішення ухвалили через оновлення складу ток-шоу до нового сезону.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту