В аеропорту Дубая коронавірус у пасажирів винюхують собаки

Фото: Marisa Teruel on Unsplash

Всі пасажири, що прибувають в Об'єднані Арабські Емірати, мусять пред'явити негативний результат на COVID-19, отриманий не пізніше ніж за 96 годин до поїздки. Однак пасажири з країн з високим рівнем ризику зараження і ті, у кого проявляються симптоми, проходять вторинний огляд в аеропорту. Для цього залучають службових собак, пише vokrugsveta.ua.

Відбувається це так. Співробітники Управління охорони здоров'я Дубая беруть зразки поту у пасажирів. Потім зразок поміщають в ємність з лійкоподібним отвором, щоб собака могла вивчити його з безпечної відстані. Прямого контакту між собаками і зразком чи собаками і пасажиром не відбувається.

Якщо собака виявляє позитивний результат, пасажира відправляють на додатковий тест - беруть мазок з носа.

Експерименти по всьому світу показали, що собаки навчилися виявляти зразки з COVID-19 з точністю 94%.

На думку вчених, цей метод масового тестування дуже стане в нагоді країнам з обмеженим доступом до діагностичних тестів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту