В Америці створили шрифт Грети Тунберг (фото)

Фото: Instagram gretathunberg
Шрифт назвали Грета Гротеск (Greta Grotesk), що означає "без зарубок".

Екоактивістка Грета Тунберг відома своїми гучними виступами на акціями на захист екології планети. На всіх заходах дівчинка з'являється з табличкою "Skostrejk for klimatet" (в перекладі з швецької означає "шкільний страйк за клімат"). Її плакат завжди написаний від руки, тому почерк письма Грети знайомий усім.

Американський дизайнер Тал Шуб надихнувся діяльністю школярки-екоактивістки та створив спеціальний шрифт в її честь. Назвав стиль письма Greta Grotesk, пише It`s Nice That. Гротеск у цьому випадку означає "без зарубок", тобто м'який, без гострих кутків, з округленнями усіх буков. Ну прямо, як почерк самої Грети Тунберг.

"Ми дуже зворушені тим, як ця дівчинка надихнула всіх діяти. Коли вперше побачив її плакат, то був дуже вражений сміливістю та  чіткістю повідомлення, яке вона несе", - коментує Тал Шуб.

Потім додає: "Насправді, цей її плакат - важливий засіб візуальної комунікації. Він з нею завжди. В принципі ніхто на нього сильно не звертає вже уваги, але без нього було б не те. Він - центральний у еко-русі Грети".

Потім дизайнер почав активно вивчати те, як пише Грета. Шукати особливості в її почерку. В результаті створив той самий шрифт Greta Grotesk.

Щодо того, де використовувати цей шрифт, Тал Шуб каже: "Тепер його можна використовувати при написанні будь-яких плакатів для схожиш страйків чи проєктів. Букви саме такого вигляду будуть самі по собі нагадувати повідомлення Грети на плакаті, нагадувати про нагальну кліматичну проблему. Вони будуть символом такої собі боротьби".

Фото: itsnicethat.com
Матерiали по темi
Екоактивістка Грета Тунберг розкритикувала кліматичний саміт ООН
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту