Фото: Zakaria Zayane / Unsplash

В американському штаті Нью-Йорк кішкам заборонили зрізати кігті

Процедуру визнали аморальною й нелюдською.

Видалення кігтів у кішок - процедура не така безневинна, як може здатися на перший погляд.

Зоозахисники стверджують, що коли ветеринар зрізає частину нігтя у домашнього вихованця - це рівносильно видаленню фаланги пальця у людини. В результаті у кішок перестають нормально функціонувати сухожилля, нерви й зв'язки, що згодом може привести до раннього артриту і хронічних болів у спині, зазначає Esquire.

У зв'язку з цим в американському штаті Нью-Йорк заборонили зрізати кігті у котів. Як заявив губернатор штату Ендрю Куомо, "заборонивши цю застарілу практику, ми гарантуємо, що тварини більше не будуть піддаватися цим нелюдським і непотрібним процедурам".

Фото: Ludemeula Fernandes / Unsplash

Виняток робиться для тих випадків, коли того вимагають медичні показання.

Видалення кігтів у кішок також заборонено в Лос-Анджелесі, Сан-Франциско і Денвері.

Але не всі прийняли законопроєкт із захопленням. Ветеринарне медичне товариство штату Нью-Йорк заявило, що операція повинна залишатися для того, щоб запобігти дряпанню меблів або людини, коли це призводить до помітних пошкоджень шкіри.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту