Фото: Unsplash

В Амстердамі можна буде "одружитися" з місцевим на добу - все заради корисного туризму

Ініціатива "Marry An Amsterdammer" ("Зіграй весілля з амстердамцем" - пер. Ред.) допоможе туристам побачити місто очима місцевого і вивчити культуру голландської столиці.

Амстердам б'є на сполох.

Туристи настільки заполонили голландську столицю, що та буквально задихається від кількості приїжджих подивитися на "північну Венецію".

Щорічно місто відвідують 19 мільйонів людей, повідомляє The Independent. І це число може невдовзі збільшитися у півтора раза.

Місцева влада навіть повідомила, що збирається припиняти активно рекламувати Нідерланди для туризму, щоб кількість приїжджих не зростала.

Але що робити з тими, хто все одно приїде? Місцеві активісти придумали ініціативу - Untourist Amsterdam - яка повинна допомогти країні отримувати користь з навали туристів. Отже, вони пропонують послугу "weed dating" - побачення з місцевим, під час якого пара займається виполюванням бур'янів на міській фермі. Або ж прогулянку парком з літнім амстердамцем, щоб урізноманітнити його життя.

Але справжній фурор справить інша послуга ініціативи, яка стартує вже наступного тижня. Активісти пропонують на один день вийти заміж за голландця - не насправді, зрозуміло.

Погоджуючись на проект "Marry An Amsterdammer" ( "Весілля з амстердамцем"), місцевий житель і турист грають "весільну церемонію" - з каблучками, обітницями й одягом - все як годиться. Церемонію грають близько 35 хвилин, а "медовий місяць", який триває до кінця доби, присвячений тому, що місцевий "наречений" чи "наречена" показують приїжджій "другій половинці" маловідомі місця міста.

Активісти сподіваються, що це має хоча б якось змінити усталений образ туризму в Амстердамі на краще. Їдете в голландську столицю - так не ходіть і позіхайте, а хоча б допомагайте місцевим або дізнавайтеся місто з іншого боку.

Ну правда, а то зовсім ці туристи знахабніли. Ходять собі й ходять, спочину амстердамцям немає ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту