В Амстердамі затіяли радикальну реформу кварталу червоних ліхтарів

Photo by Jordan Merrick on Unsplash

Найбільшою реформою за останні два десятиліття в області секс-індустрії в Нідерландах може стати радикальна трансформація кварталу червоних ліхтарів і закриття борделів в центрі Амстердама. Мер нідерландської столиці Фемке Халсема розповіла про свої плани, повідомляє BBC.

За словами пані Халсеми, нові пропозиції включають в себе заборону секс-працівницям виставляти себе у вітринах. Вони спрямовані на те, щоб захистити "жриць кохання" від натовпів туристів, а також на боротьбу зі зростанням торгівлі людьми. Але про повну заборону проституції взагалі ніяких планів немає, додала вона.

"Я думаю, що багато жінок, які там працюють, відчувають себе приниженими, піддаються глузуванням, і це саме ті причини, через які ми думаємо про зміни", - сказала мер Амстердама.

Є чотири основні сценарії реформ: заборона показу оголеної натури у вітринах; закриття борделів в центрі міста та переміщення їх на околиці; зменшення кількості борделів в центрі міста; і запровадження ліцензування показу оголеної натури у вітринах. Ще є план створити "міську еротичну зону", куди можна буде потрапити тільки через спеціальні пропускні пункти.

Цього місяця всі сценарії щодо реформування секс-індустрії будуть роз'яснені жителям і підприємцям міста, а наприкінці року міська рада голосуванням вибере один з них, сказала пані Халсема.

Гаазький кореспондент BBC News Анна Холліган, коментуючи плани з "радикального переоснащення" амстердамського кварталу червоних ліхтарів зазначає, що найвражаючим елементом є те, що немає можливості заборонити проституцію, яка була легалізована урядом Нідерландів в 2000 році.

Але припускає, що заборона жінкам рекламувати себе у вітринах прибере головну туристичну визначну пам'ятку міста. Багато жінок, які працюють в цих борделях, розповіли, що відкриті вітрини дають можливість почуватися безпечніше, а вигнання з міста змусить секс-бізнес піти на вулиці, що охороняються гірше.

Багато з тих, хто працює в цьому досить прибутковому бізнесі, вважають, що замість того, щоб реформувати квартал червоних ліхтарів, міська рада має закликати туристів до поваги чужого простору.

Хоча, звісно, мерія Амстердама може перейняти досвід нашої країни - удавати, що проституції немає, а численні сауни та масажні кабінети працюють за своїм прямим призначенням.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту