Фото: Unsplash

В Англії 99-річний ветеран зібрав 3 млн фунтів для медиків, гуляючи подвір'ям будинку

Ветеран війни не думав зібрати й тисячі, а вийшла велика благодійна справа.

Колишньому військовому Тому Муру, жителю Йоркшира, 30 квітня має стукнути сто років. Чоловік хотів з розмахом відсвяткувати дату, але в Англії продовжили карантин, тому планам не судилося збутися. Натомість англієць вирішив використати самоізоляцію на користь собі й медикам, що рятують людей від коронавірусу.

Він пообіцяв, що до ювілею пройде 2,5 кілометра. З метою підтримати чоловіка, всі охочі могли скидати гроші, які підуть на потреби фонду допомоги Національної служби охорони здоров'я Великобританії. Потрібно розуміти, що в його віці така дистанція — практично непереборна, тому історією Тома зацікавилися багато британців.

Як пише The Guardian, ветеран кинув виклик самому собі 8 квітня. З того дня чоловік кожен день намотує кола по своєму 25-метровому дворику. У першу добу марафону на рахунок фонду надійшло 70 тисяч фунтів, а через кілька днів цифра досягла позначки в 1 мільйон.

Станом на середину квітня, Том Мур зібрав на допомогу медикам вже 3,5 мільйона фунтів (близько 103 мільйонів гривень). За словами дочки ветерана, Ханни, її батько може і випередити термін та закінчить марафон вже цього четверга, 16 квітня. Але Том запевнив, що не закінчить ходити й до 30 квітня пройде ще сто кіл, якщо це допоможе зібрати більше грошей для лікарів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту