В Антарктиді проголосували 12 полярників – переміг "Голос" (фото)

Photo by Derek Oyen on Unsplash
Один бюлетень на станції "Академік Вернадський" було зіпсовано.

На спеціалізованій виборчій дільниці на станції "Академік Вернадський" найбільше голосів отримала партія "Голос" Святослава Вакарчука. Як повідомляє УНІАН, з 12 полярників за "Голос" проголосували п'ять виборців.

Четверо з проголосувавших підтримали партію "Слуга народу", ще троє віддали свої голоси за "Європейську солідарність" Петра Порошенка. Один бюлетень було визнано недійсним.

Фото з даними протоколу опублікувала у Фейсбуці Громадянська мережа ОПОРА.

"Що ж сталося із зіпсованим бюлетенем", - ламають голови у коментарях. Користувачі соцмереж також хвилюються, чи не посварять результати голосування українських полярників. Інші заспокоюють:  "Президентські вибори якось же перебули".

Дільниця в Антарктиді має номер №801052 і звітує про результати голосування 223 окружній комісії (в Україні округ охоплює частину Шевченківського району Києва).

Нагадаємо, на закордонних виборчих дільницях попередньо лідирує "Європейська солідарність". Загалом же з результатом понад 44% перемагає "Слуга народу".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту