В Австралії оформляти розлучення тепер буде штучний інтелект

Фото: Steve Buissinne, Pixabay
Це дозволить уникнути емоційних розмов і незручних зустрічей.

Уряд Австралії презентував нову онлайн-послугу для пар, які вирішили розлучитися. Штучний інтелект Amica візьме на себе розподіл майна, розробку угоди про реалізацію батьківських прав та реєстрацію свідоцтва про розлучення, повідомляє hightech.plus.

Неупереджений штучний інтелект буде шукати необхідне рішення для кожної пари, об'єктивно оцінюючи майно і інтереси колишніх партнерів. В тому числі, Amica дозволить уникнути емоційних розмов і незручних зустрічей, оскільки стане посередником між двома сторонами і буде зберігати всю інформацію в хмарі.

Керівник проєкту Габріель Кенні вважає, що ШІ скоротить юридичні витрати на шлюборозлучний процес, спростить роботу юридичним конторам і знизить навантаження на суди:

"Люди зможуть вирішити свої проблеми, не витрачаючи десятки тисяч доларів на довгі юридичні баталії", - пояснила Кенні.

Проєкт буде безкоштовним до кінця року. З січня 2021 року користування сервісом стане платним і коштуватиме до 440 австралійських доларів з однієї екс-пари. Ці гроші, як стверджує розробник, підуть на вдосконалення сервісу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту