В Австралії стартувало щорічне Новорічне шоу салютів: пряма трансляція

Цей фестиваль проходить з 1976 року і відкриває низку масштабних святкувань по всьому світу

Святковий захід почалося у Сіднеї о 20:30 за місцевим часом (11:20 за Києвом). Традиційно шоу відкрила перша піротехнічна вистава, яку називають сімейною. 

Фото smh.com.au

Тригодинний концерт завершиться масштабним північним салютом, який транслюватимуть по всій країні. Спостерігати за ним можна буде у прямому ефірі.

У цьому році ця гарна традиція вперше могла бути порушена. В Австралії зараз бушує кілька сотень лісових пожеж: багато жителів країни були змушені залишити свої будинки, є зниклі без вісті і загиблі.

За таких обставин багато хто визнав настільки "вогняне" святкування кілька недоречним: петицію з проханням скасувати салют підписало чверть мільйона австралійців. Місцева влада подумала і вирішила не скасовувати свято

Прем'єр-міністр Австралії  зауважив, що таким чином вони продемонструють оптимізм своєї нації, яка зберігає оптимізм навіть під час лиха.

Матерiали по темi
Австралійці вимагали скасувати новорічний феєрверк через пожежі, але уряд відмовив (барвисте відео торішнього салюту)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту