В Австралії ускладнять доступ на порносайти системою розпізнавання облич

Фото: unsplash.com
Це на додаток до того, що зараз при спробі входу на сайти для дорослих австралійцям потрібно вводити паспортні дані.

Міністерство внутрішніх справ Австралії підтримує надання доступу до порнографії онлайн за допомогою розпізнавання облич - на додаток до вже діючої системі, яка вимагає введення даних, що посвыдчують особу. Пропозиція направлена до профільного парламентського комітету, пише hightech.plus.

МВС зазначає, що зараз розвинена не віком молодь вводить дані документів батьків для доступу на сайти для дорослих, а з розпізнаванням облич такий трюк провернути не вдасться.

Однак використання національної Системи розпізнавання облич поки неможливе через затримки в прийнятті закону про біометричні дані і їхнє використання.

Тиждень тому Комітет з розвідки і безпеки відправив білль на доопрацювання, вказавши на недостатність процедур щодо захисту зібраних персональних даних. Глава комітету Ендрю Хасті при цьому вказав, що парламентарії у цілому підтримують цілі, проголошені в законопроекті. Однак міркування захисту приватності першочергові.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту