Фото: Unsplash

В Австралії ув'язнений втік з в'язниці у... нову в'язницю

Злодюжка так відчайдушно хотів втекти, що не помітив, як знову потрапив до місця ув'язнення.

Поліція Австралії розповіла, що місцевий злочинець, який у понеділок 10 червня втік з в'язниці, у вівторок мимоволі потрапив до неї знову, повідомляє Newsweek.

46-річний чоловік, якого взяли під варту за крадіжку у виноробному регіоні Хантер-Веллі на північ від Сіднея, у понеділок здійснив втечу.

Поліція розпочала погоню. Спочатку вони виявили вкрадений самоскид біля міста Глостер. Поліціянти знайшли вантажівку, яку втікач сховав у цьому районі.

Наступного ранку увагу поліцейських привернула викрадена сіра Toyota. Її виявили у сусідньому місті Скон приблизно за 100 миль від Глостера на станції техобслуговування.

Поліція почала переслідувати автомобіль, який, втікаючи від погоні, врізався в огорожу ферми. Водій вискочив з машини, перетнув залізницю і, тікаючи, заскочив у загони найближчої ферми. Однак бідолаха навіть не підозрював, що це були загони в'язничної ферми Святого Хелієра - частини виправного центру з низьким рівнем безпеки.

Ув'язнені на цій фермі розводять корів і вирощують овочі.

Поліцейські заарештували підозрюваного та висунули йому звинувачення у понад десятьох злочинах, у тому числі у крадіжці, незаконному проникненні до приватних володінь і чиненні опору поліції.

Про що говорить ця історія? Вона ще раз підтверджує:

  1. 1Земля ​​кругла.
  2. 2Від долі не втечеш.
  3. 3Твій дім там, де на тебе чекають.
Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту