В екс-подружжя В`ячеслава Узелкова та Марини Боржемської розгорівся новий скандал

Фото: прес-служба канал "Україна"
Чоловік звинуватив жінку в тому, що вона перешкоджала його спілкуванню з матір`ю.

Тема розлучення боксера В`ячеслава Узелкова та фітнес-тренерки Марини Боржемської тільки-тільки вщухла, як знову в експодружжя розгорівся новий скандал.

В`ячеслав опублікував на своїй сторінці в Instagram фото з матір`ю, а у дописі написав, що знайшов на карантині час, нарешті, поспілкуватись з рідною людиною. На запитання підписників - чому? Він відповів, звинувативши колишню дружину. Мовляв, вона була на заваді його спілкування з мамою. 

"Ця тварюка мене кинула, а мама зустріла і спитала про все. І навіть намагалася нагодувати", – написав Узелков.

Сама Марина Боржемська не залишилася осторонь таких коментарів і також лишила допис: "…Мені неймовірно шкода, що мою любов і щирі почуття до твоїх батьків, які стали для мене рідними, ти побачив такими очима. Я завжди була вдячна їм за те, що вони подарували тобі життя. І найбільше мені прикро, що у всьому поганому, що з тобою відбувається, ти, як і раніше, звинувачуєш інших, але тільки не себе…"

Згодом чоловік видалив допис екс-дружини. Журналісти програми "Зірковий шлях", що виходить на телеканалі "Україна", зв’язалися з Мариною, аби вона пролила світло на ситуацію. Жінка зізналася, що Узелков не лише видалив її коментар, а й заблокував її у своєму Інстаграмі. В інтерв’ю вона також розповіла, якою була реакція дітей на коментарі батька.

"Звісно, Роберт дуже засмучується з цього приводу. І таким чином Слава сильно віддаляє дітей від спілкування з ним. Тому що їм не хочеться його бачити. Оливочка все менше про нього згадує. Бо коли вони зустрічаються, він точно так само продовжує їй говорити не зовсім приємні слова про мене. Вона сказала, що їй це неприємно і вона цього чути не хоче", – зазначила Марина в ефірі програми.

Боляче читати коментарі екс-чоловіка і самій Марині, для якої, за її словами, його батьки давно стали рідними. Врешті жінка сподівається, що В’ячеслав припинить у всьому звинувачувати її.

"Дай Боже, щоб люди менше таке переживали, щоб розлучення все-таки не ставало причиною того, що люди взагалі викреслюють одне одного з життя. Все таки розуміючи, що якщо у вас є діти, заради них потрібно жити, показувати на власному прикладі. Відповідно вони, як губка, будуть це впитувати і транслювати далі. Вони житимуть і точно так само будуватимуть свої стосунки", - прокоментувала екс-дружина боксера.

Додамо, що Узелков не лише видалив коментар колишньої дружини, але й свій образливий допис у її бік, оскільки чимало підписників засудили чоловіка за такий вчинок.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту