У харківському зоопарку тварини «шикуватимуть» бананами за 95 гривень та виноградом за 270

Вартість фруктів для звірів викликає запитання. Фото: zoo.kharkov.ua
Загальна вартість угоди з придбання фруктів для звірів склала більше 3 мільйонів гривень.

Харківський зоологічний парк не поскупився на «вітаміни» для своїх тварин. Як повідомляє «Харківський антикорупційний центр», зоопарк уклав чималу угоду, за якою придбає фрукти для звірів на загальну суму 3 307 920 гривень. При цьому вартість деяких позицій викликає певні запитання у тих, хто бодай іноді купує фрукти у супермаркетах чи на ринку.

Як зазначено у звіті про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро», банани у Харкові купують по 95 гривень за кілограм. У той час як, наприклад, Миколаївський зоопарк планує підписати угоду, за якою купуватиме цей фрукт у 3 рази дешевше – по 30,42 грн/кг. Апельсини харківські тваринки їстимуть за ціною 95 грн./кг (у Миколаївському зоопарку – по 30,42 грн/кг), яблука - 35 грн/кг (Київський зоопарк купує їх по 10,5 грн/кг), а виноград - 270 грн/кг.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту