В Індонезії замість чиновників можуть запрацювати штучні інтелекти

Фото: Unsplash by Franck V.
Про намір замінити людей роботами розповів президент Джоко Відодо.

Президент Індонезії Джоко Відодо виступав перед главами великих компаній своєї країни. У доповіді він розповів про досить цікавий свій намір. Відодо пропонує передати частину обов'язків чиновників нейромережі, пише Al Jazeera.

Президент Індонезії каже, що якщо замінити частину службистів, то знизяться витрати на бюрократію. А ще тим самим можна вкласти кошти у розвиток високих технологій. А ще у такий спосіб Індонезія стане менш залежною від природніх ресурсів, каже Джоко Відодо.

Звісно, президент Індонезії не планує замінити геть усіх чиновників на штучні інтелекти. З усіх він хоче прибрати рівно половину - третій і четвертий рівні. 

"Я доручив міністрам замінити третій і четвертий рівні штучним інтелектом, тому що наша бюрократія буде працювати швидше за допомогою нього".

Як саме буде працювати штучний інтелект - поки невідомо. Відодо також заявив, що його інновація не означає масові звільнення. Чиновникам, ймовірно, доручать іншу роботу.

Заміну планують здійснити в наступному році.

Матерiали по темi
Як покращити екологію в Україні та допомогти навчанню покоління Z. ТОП-5 сучасних кейсів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту