В Ірані затримали перших підозрюваних у збитті літака МАУ

8 січня в Ірані, поблизу Тегерану, розбився український літак компанії МАУ. На борту знаходилось 176 людей, 9 осіб екіпажу і 167 пасажирів, усі загинули. 11 з них - українці.

Згодом з'ясувалось, що це не нещасний випадок та не технічні несправності, а іранські військові випадково збили український "Боїнг", у цьому зізналися в генштабі збройних сил Ірану.

На цю заяву Володимир Зеленський у Фейсбуці заявив, що Україна вимагатиме продовження розслідування катастрофи, повернення назад тіл загиблих українців, виплат компенсацій та встановлення винних.

Уже 14 січня в Ірані заявили про арешт декількох людей, причетних до збиття українського літака в Тегерані. Про це повідомив представник судової влади Ірану Голамхосейн Есмаїлі, пише Reuters. Щоправда, детальнішої інформації про затриманих він не розповів.

"Збройні сили Ірану визнають свою помилку - це хороший перший крок... Ми повинні запевнити людей, що це не повториться", - заявив президент Ірану Хаса Рухані. За його словами, тільки одна людина не може нести відповідальність за авіакатастрофу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту