В Ісландії під час карантину порадили обіймати дерева

Photo by Gian-Reto Tarnutzer on Unsplash

Лісова служба Ісландії запропонувала людям незвичайний спосіб боротьби зі стресом і тривогою під час карантину. Там радять обіймати дерева, оскільки обіймати людей зараз небезпечно для здоров'я - потрібно тримати соціальну дистанцію, пише 34travel.me.

"Коли ви обіймаєте дерево, це прекрасне почуття розслаблення, - пояснюють там. - Тоді ви готові до нового дня і нових викликів".

У лісництві вже розчистили доріжки від снігу і позначили інтервали 2 метри, щоби люди могли гуляти і відчувати себе комфортно. Відвідувачам рекомендують йти подалі в ліс, а не зупинятися біля першого-ліпшого дерева.

"Буде добре, якщо ви зможете приділити п'ять хвилин свого дня, щоб обійняти дерево, цього цілком достатньо, - кажуть співробітники лісництва. - І дуже приємно закривати очі, притулятися щокою до стовбура і відчувати тепло і потоки, які течуть з дерева. Це правда можливо відчути ".

Відзначимо, що знайти дерево для обіймання в Ісландії не так-то просто. У IX столітті, до заселення людиною, Ісландія була покрита, в основному, березовими лісами. Однак поступово майже всі ліси були вирубані. Зараз в Ісландії окреслено мету - покрити лісом п'ять відсотків пустельних площ до 2040 року. Основні дерева, які там висаджують - тундрова береза ​​і горобина.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту