В Іспанії попередили про небезпеку антисептиків для курців

Photo by Andres Siimon on Unsplash
Курити одразу після оброблення рук - небезпечно.

Іспанське агентство з лікарських засобів і продуктів медичного призначення (AEMPS) при міністерстві охорони здоров'я попередило курців про небезпеку використання антисептичних гелів для рук, пише Noticia.

До їхнього складу входить спирт у різних кількостях (точний вміст вказують на етикетці). І у разі неправильного використанні вони можуть викликати опік.

"Тримайте гелі подалі від джерел вогню і поверхонь, що нагріваються, прямих сонячних променів. Не куріть одразу після використання гелів", - радить іспанське мінохоронздоров'я.

Крім того, фахівці говорять про ризик потрапляння цих рідин в очі. В цьому випадку необхідно якомога швидше промити їх чистою водою і звернутися до лікаря.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту