В Іспанії влада відмовилася захистити віслюків, які катають на собі туристів

Photo by Tim Mossholder on Unsplash
Зоозахисники вимагають обмежити вагу людей, які користуються бурротаксі.

На півдні Іспанії розгорнулася незвичайна зоокампанія. Її мета - полегшити долю віслючків у місті Міхас (провінція Малага), обмеживши вагу наїзників. Поки місцеві активісти терплять невдачі, пише Noticia.

Зоозахисники склали цілий план дій, але він був відкинутий владою. Зокрема, пропонувалося обмежити вагу для туристів, що бажають покататися на ослику, 80 кілограмами. У якості альтернативи для таких клієнтів можуть бути прогулянки на спеціальних візках.

Крім того, ініціативна група звернула увагу на недостатню відповідність умов утримання віслюків санітарним нормам. І зажадала розширити загони, де знаходяться тварини, щоб ослики могли гуляти по території. Активісти також вимагали встановити там вебкамери, щоби всі охочі могли спостерігати за стійлом і тим, у яких умовах утримуються осли.

Однак місцева влада проект забракувала, заявивши, що "не бачить тут великих проблем". А вебкамери і зовсім визнали вторгненням у приватне життя. Активісти обурені такою відповіддю, а також бездіяльністю широкому загалу. Вони вважають, що всі просто бояться зв'язуватися з циганськими кланами, яким належить цей бізнес.

Катання на віслюках туристів або, по-іспанськи - бурротаксі, почалося у цьому регіоні у 1960-і роки. Приїжджі з інтересом стежили за місцевими робітниками, які поверталися на ослах з каменоломень, просили сфотографуватися з тваринами і покататися на них верхи. Поступово віслючки перетворилися в незвичайний вид туристичного транспорту і стали однією з головних визначних пам'яток Міхаса.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту