В Іспанії заарештували кухаря, який додавав у паелью марихуану

Photo by Annie Spratt on Unsplash
"Забориста паелья, треба брати!", - подумали в поліції 😁

Національна поліція затримала в Арресіфе (Канарські острови) повара, який працював у ресторані національної кухні на вулиці Авеніда Марітіма. Його звинувачують у тому, що він скоїв злочин проти "громадського здоров'я", а саме - додавав у їжу марихуану, пише Noticia.

Як повідомляють іспанські ЗМІ, сім осіб звернулися у лікарню з дивними симптомами, несхожими на харчове отруєння. Перед цим вони ситно поїли в одному з місцевих закладів:

"Паелья була дуже смачна. Настільки, що ми з'їли по дві порції", - розповідає один з відвідувачів.

Але після цього у людей почалося запаморочення, збудження і тахікардія. Аналізи показали, що вони вживали марихуану, самі того не підозрюючи. Постраждалі впевнені, що травичку їм підсипали в їжу. Але ось невдача - на кухні закладу громадського харчування не знайшли жодних підозрілих інгредієнтів. Розслідування триває.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту