В Іспанії заборонили знімати маски на пляжах та в басейнах

Photo by engin akyurt on Unsplash
Посилення карантину запровадили в Андалусії.

Влада Андалусії у вівторок схвалила посилення маскового режиму. Носити маски тепер треба в будь-яких громадських місцях - і в приміщеннях, і на свіжому повітрі. Це стосується навіть пляжів і басейнів, пише Noticia.

Як виняток, маску дозволено не надягати в колі сім'ї. Або безпосередньо під час плавання в морі або басейні. Також від цього обов'язку звільнені діти молодші шести років і люди з захворюваннями, що виключають носіння масок.

"Маска має стати ще одним предметом одягу. Ми повинні носити її протягом усього дня", - заявив представник регіонального уряду Еліас Бендодо на прес-конференції.

Штрафи за недотримання цього правила доходять до 100 євро. Поки не відомо, чи запровадять такі ж суворі заходи на території всієї Іспанії.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Кирилл Лещенко
ещё один идиот, всвихнувшийся на почве коронабесия
15 лип 2020 р., 13:41
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту