В Іспанії затримали чоловіка, який їхав відразу на шести самокатах (фото)

Фото: twitter.com/EmergenciasSev

У Севільї поліція затримала співробітника компанії, що спеціалізується на ремонті електросамокатів. Чоловік їхав по вулиці відразу на шести самокатах, що становило загрозу для пішоходів та інших учасників руху, пише Noticia.

Суперводій поставив всі шість самокатів один на одного "драбинкою", піднявся на самий верхній і таким чином їхав дорогою.

Фото: twitter.com/EmergenciasSev

У припаркованому неподалік мікроавтобусі у нього було ще 72 електросамоката. Співробітники правоохоронних органів відзначають, що вони перевозилися без необхідних кріплень.

Фото: twitter.com/EmergenciasSev

Останнім часом в Іспанії посилили контроль за власниками самокатів, від яких вимагають суворого дотримання правил дорожнього руху. Існує спеціальна програма моніторингу, яка відстежує переміщення самокатів вулицями. Вона також стежить за тим, щоб самокати не паркували на тротуарах і в пішохідних зонах.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту