В іспанській Валенсії ввели проїзні для тварин у міському транспорті (фото)

Photo by Charles 🇵🇭 on Unsplash
Тварини мають важити не більше 15 кг та не мають права займати окреме місце на сидінні.

Нововведення у системі міського транспорту Валенсії – відтепер в автобуси тварин пускатимуть тільки, якщо вони мають спеціальний проїзний документ – він має назву EMT Mascota. На ньому обов'язково має бути фото тварини – кота чи собаки, пише ecoticias.com.

Звісно, самостійно тварини подорожувати не можуть. Тільки у тому випадку, якщо вони супроводжують людину. При цьому вага котика чи собачки не повинна перевищувати 15 кг, інакше її "на борт" не візьмуть. 

При цьому "тваринячий" проїзний не дає право домашньому улюбленцю займати окреме місце. Він дозволяє знаходитися лише на колінах у свого власника або ж у нього в ногах. Якщо ж тварина знаходиться у спеціальній переносці, її розміри не мають перевищувати 45x35x25 см.

Радник з питань забезпечення суспільної мобільності Джузеппе Грецці підкреслив, що "проїзний для домашніх тварин – це зміна, яка адаптує регламент міського транспорту до вимог XXI століття і відповідає вимогам власників тварин, які завжди претендували на право доступу тварин до автобусів без жодної небезпеки чи незручностей для інших користувачів".

Проїзний може отримати лише тварина, що має всі необхідні щеплення. Вартість його оформлення -  5 євро. 

Фото: ecoticias.com
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту