В Італії графіті намалювали дрони - це новий вид вуличного мистецтва (фото)

Фото: Instagram crassociati
Малюнок на стіні автомобільного заводу в Турині зобразили 4 безпілотники.

Стріт-арт, тобто вуличне мистецтво, набуває неабияких масштабів. Уперше для виконання малюнка на стіні будівлі використали безпілотники. 4 дрони за 2 дні намалювали графіті досить великого розміру - 14 на 12 метрів. Зображення стало прикрасою автомобільного заводу в Турині, пише Buro.

У місті висунули ініціативу - поліпшити міське середовище за допомогою сучасних технологій UFO-Urban Flying Opera ("Міська літаюча опера"). Картина стала частиною реалізації проєкту. Через спеціальний додаток будь-хто міг надіслати свої малюнки чи інші ідеї удосконалення міста. Всі ці пропозиції жителів розглянув цілий колектив авторів мистецтва. Найкращі роботи вони зібрали в одне ціле та втілили за допомогою стріт-арту.  

Графіті наносили 4 дрони упродовж двох днів. Ними керувала спеціальна програма, а камери відстежували маршрут безпілотників. Малюнок на стіні має у собі 3 шари різного кольору, де кожен з них виконує свою функцію. Сірий – розповідає історію створення малюнку, рожевий – символізує спільноти Турина, а бірюзовий – допомагає об`єднати все це в одне ціле та довершує ідею. У результаті, використали 24 балони фарби. А загальна довжина ліній – 620 метрів.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту