В Італії навчилися перетворювати недопалки на добриво для рослин

Photo by Jasmin Sessler on Unsplash

Італійські вчені навчилися перетворювати недопалки на біорозкладаний субстрат для вирощування декоративних рослин і чагарників у розсадниках, пише italia-ru. Це експериментальний проект, перший у своєму роді в світі, який отримав назву "Фокус".

Експеримент почався кілька тижнів тому в Капаннорі (провінція Лукка, регіон Тоскана) і триватиме три роки.

Проект реалізується Міжвідомчим центром Enrico Avanzi Університету Пізи у співпраці з муніципалітетом Капаннорі, Інститутом наземних екосистем і Департаментом сільськогосподарських, харчових і агроекологічних наук.

Завдяки своїй інноваційній природі, "Фокус" зумів здобути серйозну фінансвою підтримку.

"Якщо детально, - пояснює Лоренцо Гульєльмінетті, координатор проекту, - планується використовувати залишки сигарет у якості інертного субстрату для вирощування декоративних рослин за допомогою методів гідропоніки. Залишки сигарет повинні бути спочатку відокремлені від біорозкладних компонентів (паперу і тютюну), а потім відповідним чином оброблені, щоби бути хімічно і фізично придатними для подальшого використання".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту