В Італії оголосили облаву на туристів, які везуть з відпустки пісок і мушлі

Photo by Razvan Narcis Ticu on Unsplash
Тих, хто звик брати із собою сувеніри з пляжу, чекає розчарування та великі штрафи.

Наближається сезон відпусток. Багато туристів прагнуть привести зі своїх поїздок сувеніри, які будуть нагадувати їм про приємно проведені дні. Але якщо цього року ви збираєтеся відпочити на Сардинії (Італія), треба бути обережним.

Як повідомляє gentside.co.uk, місцева влада пішла на жорсткі заходи в боротьбі з туристами, які збирають пісок і мушлі. Пляжі патрулює поліція, а порушників штрафують на дуже великі суми - від 300 до 5000 євро! Причому, за зовсім невелику кількість вкраденого піску, буквально дрібочку.

Відомою стала історія, коли в серпні минулого року 40-річний англієць італійського походження вирушив на Сардинію, щоб насолодитися її райськими пейзажами. Перед поверненням на Туманний Альбіон, він вирішив взяти із собою жменю рідного піску з пляжу Галлури, одного з найпопулярніших місць на острові. Ця "жменька" коштувала йому 1000 євро штрафу.

Влада Сардинії стверджуює, що таке дрібне злодійство зрештою завдає пляжам серйозної шкоди - до тонни піску на рік!

Оскільки Сардинія є улюбленим місцем відпочинку серед німецьких туристів, посольство Німеччини в Римі розмістило в соціальних мережах попередження:

"На Сардинії одні з найкрасивіших пляжів в Італії, але пісок, каміння і мушлі вивозити заборонено! Тепер ви попереджені!"

Українські туристи поки що не були затримані при вивезенні піску. Бо наші співгромадяни, здебільшого, беруть на згадку рушники, халати й капці з готелів. Про це поліція Сардинії поки що не здогадується.

Матерiали по темi
В Італії з покупців почали брати гроші за примірку в магазинах одягу та взуття
Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту